Zonguldak Karapinar Karapınar Şifa Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 sa önce
Karapınar Şifa Eczanesi logo
Karapınar Şifa Eczanesi logo

Karapınar Şifa Eczanesi

0
(0)

Karapınar Şifa Eczanesi Zonguldak ili Çaycuma Karapınar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karapınar Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Karapınar Şifa Eczanesi Zonguldak ili Çaycuma Karapınar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Karapınar Şifa Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Karapınar Şifa Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Karapınar Şifa Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karapınar Şifa Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Karapınar Şifa Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

10 Ekim 2021 Pazar Zonguldak Çaycuma Karapınar Nöbetçi Karapınar Şifa Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Karapınar Şifa Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karapınar Şifa Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karapınar Şifa Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Karapınar Şifa Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Karapınar Şifa Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karapınar Şifa Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karapınar Şifa Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Karapınar Şifa Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Zonguldak İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zonguldak ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Furkan Eczanesi

Zonguldak Gökçebey Furkan Eczanesi. Nöbetçi Furkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kılıç Eczanesi

Zonguldak Merkez Kılıç Eczanesi. Nöbetçi Kılıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Istasyon Eczanesi

Zonguldak Çaycuma Istasyon Eczanesi. Nöbetçi Istasyon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tuğba Eczanesi

Zonguldak Kilimli Tuğba Eczanesi. Nöbetçi Tuğba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.