Zonguldak Tepebaşi Okay Ayçıçek Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 16 dk önce
Okay Ayçıçek Eczanesi logo
Okay Ayçıçek Eczanesi logo

Okay Ayçıçek Eczanesi

0
(0)

Zonguldak Tepebaşı Okay Ayçıçek Eczanesi. Nöbetçi Okay Ayçıçek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Okay Ayçıçek Eczanesi Zonguldak ili Tepebaşı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Okay Ayçıçek Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Okay Ayçıçek Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Okay Ayçıçek Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okay Ayçıçek Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Okay Ayçıçek Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2022 Çarşamba Zonguldak Tepebaşı Nöbetçi Okay Ayçıçek Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Okay Ayçıçek Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Okay Ayçıçek Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Okay Ayçıçek Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Okay Ayçıçek Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Okay Ayçıçek Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Okay Ayçıçek Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Okay Ayçıçek Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Okay Ayçıçek Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Zonguldak İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zonguldak ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Tuğba Eczanesi

Zonguldak Kilimli Tuğba Eczanesi. Nöbetçi Tuğba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Seda Eczanesi

Zonguldak Ereğli Seda Eczanesi. Nöbetçi Seda Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Istasyon Eczanesi

Zonguldak Çaycuma Istasyon Eczanesi. Nöbetçi Istasyon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Furkan Eczanesi

Zonguldak Gökçebey Furkan Eczanesi. Nöbetçi Furkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.